Strona główna Medycyna Zdrowie Prezerwatywy Durex – odkryj przyjemność na nowo!

Prezerwatywy Durex – odkryj przyjemność na nowo!

Prezerwatywy są z pewnością najczęściej wybieranym i najłatwiej dostępnym środkiem antykoncepcyjnym. Jednak ograniczenie ich roli jedynie do zabezpieczenia przed niechcianą ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową, byłoby sporym nadużyciem. Obecnie na rynku dostępnych jest bowiem wiele rodzajów prezerwatyw – począwszy od tych klasycznych, przez warianty smakowe, aż po te zwiększające doznania partnerów. Najpopularniejszym o lat producentem prezerwatyw jest Durex, który stale poszerza swoją ofertę, aby była ona dopasowana do indywidualnych potrzeb wszystkich klientów.

Z myślą o bezpieczeństwie

Prezerwatywy są nie tylko środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ chronią też przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Skupiając się na bezpieczeństwie seksu, warto wybrać te produkty, które są nieco grubsze od klasycznych i posiadają dodatkową warstwę silikonowego lubrykantu, co wpływa na ich większa odporność na pęknięcie. Ze względu na większą wytrzymałość są również polecane do seksu analnego. Do tego typu produktów z pewnością zaliczane są prezerwatywy Durex Extra Safe.

Wydłużona przyjemność

Czas trwania stosunku może wpływać na odczucia partnerów. Aby seks trwał jak najdłużej, warto wypróbować prezerwatywy z miejscowo znieczulającym żelem (takie jak np. prezerwatywy Durex Performa). Żel zmniejsza wrażliwość penisa na bodźce, co wydłuża czas trwania stosunku i ostatecznie prowadzi do wydłużenia przyjemności płynącej z seksu.

Wzbogacone doznania

Różne rodzaje prezerwatyw mogą w odmienny sposób zwiększać przyjemność z uprawiania seksu. Pierwszym elementem, o jakim należy pamiętać, jest odpowiednie nawilżenie podczas stosunku. Prawie wszystkie prezerwatywy posiadają warstwę silikonowego lubrykantu, który ma zapewniać komfort podczas seksu. Jednak jeśli jest ona niewystarczająca, oprócz stosowania lubrykantów, można sięgnąć też po prezerwatywy Durex Invisible dodatkowo nawilżane. Są one najcieńszymi z dostępnych prezerwatyw Durex, co w połączeniu z dodatkowym nawilżeniem maksymalizuje doznania i daje poczucie pełniej bliskości.

Natomiast w poszukiwaniu dodatkowej przyjemności warto wypróbować prezerwatywy, które są pokryte wypustkami i prążkami, takie jak Durex Arouser lub Durex Pleasuremax. Zostały one zaprojektowane z myślą o pełnej rozkoszy. Prążki umieszczone u nasady prezerwatywy stymulują bowiem łechtaczkę, a wypustki pokrywające pozostałą część stymulują pochwę.

Warte uwagi są również prezerwatywy, które oprócz wypustek lub prążków zostały pokryte warstwą dodatkowego żelu. Może to być żel zwiększający doznania i satysfakcję obojga partnerów, jak w prezerwatywach Durex Intense, ale również żel zmniejszający wrażliwość penisa, jak w Durex Performax Intense. Dają one gwarancję dodatkowych doznań oraz dłużej przyjemności z seksu.

Pełna bliskość

Poznając różne rodzaje prezerwatyw, warto zwrócić uwagę na te, które gwarantują naturalne doznania. Ciekawą opcją są prezerwatywy Durex Real Feel, które mają dawać wrażenie „skóry na skórze”. Ponadto ich nielateksowa formuła może być ciekawą alternatywą dla osób uczulonych na lateks. Dla większej bliskości można również sięgać po prezerwatywy supercienkie (np. Durex Fetherlite Elite lub Durex Invisisble).

Inne opcje

Bardzo popularne rodzaje prezerwatyw to z pewnością prezerwatywy smakowe, które również znajdziemy w ofercie Durex. Durex Comfort XL to natomiast prezerwatywy, które rozszerzają się ku górze, zapewniając jeszcze lepsze dopasowanie i większy komfort w przypadku większego członka. Nie sposób też zapomnieć o klasycznej wersji prezerwatyw Durex Classic, które są gładkie, mają kształt Easy-on i zapewniają pełne poczucie bezpieczeństwa.

Na rynku znaleźć można różne rodzaje prezerwatyw. Z pewnością warto zapoznać się z szeroką i różnorodną ofertą prezerwatyw Durex, które nie tylko zapewnią podstawową ochronę, ale również pozwolą na nowo odkryć przyjemność płynącą z seksu.

Przeczytaj również

5 zasad skutecznej windykacji

Obecnie coraz więcej podmiotów gospodarczych zmaga się z problemem niewypłacalności, przez co ich długi rosną. Z drugiej strony znajdują się wierzyciele, którzy pragną przeprowadzić...

3 pomysły na imprezę urodzinową malucha

Urodziny dziecka to doskonała okazja, by spędziło ono czas nie tylko w gronie rodzinnym, ale przede wszystkim wśród przyjaciół oraz kolegów i koleżanek z...

Roleta dzień-noc – dlaczego to dobry wybór do pokoju dziecięcego?

Odpowiednie oświetlenie w pomieszczeniu to bardzo ważny aspekt codzienności. Jest to szczególnie ważne dla najmłodszych, ponieważ ich pokój jest miejscem zarówno zabawy, jak i...

Najpopularniejsze zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej

Wielu z nas marzy o pięknym uśmiechu. Nie dziwi więc prężny rozwój stomatologii estetycznej. Coraz nowocześniejsze rozwiązania pozwalają na poprawę lub całkowitą zmianę wyglądu...

Kluczowe kompetencje współczesnego menedżera – rozwiń swój potencjał dzięki studiom MBA!

Kompetencje to połączenie poszczególnych umiejętności z wiedzą oraz ich praktyczne wykorzystanie. Kluczowe jest skupienie się na tych cechach, które pozwolą menedżerowi na elastyczne i...