Strona główna Lifestyle Moda Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne – przewodnik zakupowy

Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne – przewodnik zakupowy

Lato zbliża się nieubłaganie, czas więc zaopatrzyć się w najmodniejsze okulary, które podkręcą wakacyjną stylizację. W słoneczne dni okulary przeciwsłoneczne są elementem obowiązkowym. Nie tylko uzupełniają strój, ale również ochronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Styl skate

Jednym z najczęściej spotykanych na ulicach stylów wśród młodzieży jest styl skate, który nawiązuje do kultury hip–hopu. Styl ten nie odznacza się wyłącznie wyjątkowym ubiorem. Nieodłącznymi elementami jest jazda na deskorolce oraz słuchanie rapowej muzyki. Jakie elementy garderoby powinny znaleźć się w szafie skejta?

Garderoba skejta

Największy wybór odzieży znajdziemy w skate shopie. Sklepy tego typu oferują najszerszy asortyment odzieży dla kobiet i mężczyzn, ale również elementy składowe deskorolek czy płyty z najlepszą skejtową muzyką. Jakie są obowiązkowe elementy w szafie skejta?

– obszerna bluza to must have;

– dżinsowe bojówki z obniżonym stanem lub wygodne dresy;

– czapka z daszkiem;

– sportowe i wygodne obuwie na grubej podeszwie;

– koszulka z dużymi i kolorowymi nadrukami.

Powyższy opis brzmi zbyt młodzieżowo? Zadajesz sobie pytanie czy styl skate jest tylko dla młodych osób? Zdecydowanie nie! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby również starsi wiekiem ubierali się w skate shopie, jeśli tylko mają na to ochotę.

Najmodniejszy dodatek – okulary przeciwsłoneczne 

Wakacje już coraz bliżej, warto więc poszukać odpowiednich dodatków w stylu skate. Większość nie wyobraża sobie letniego outfitu bez okularów przeciwsłonecznych, których głównym zadaniem jest ochrona oczu przed promieniowaniem słonecznym. Aktualnie producenci okularów przeciwsłonecznych oferują szeroki wybór spośród rozmaitych typów, kształtów i kolorów. Czym się kierować przy wyborze okularów na upalne dni?

Przede wszystkim szczególną uwagę należy zwrócić na odpowiednie filtry, takie jak UVA i UVB 400 oraz atesty przyznawane przez Unię Europejską. Są one gwarancją skutecznej ochrony przed promieniowaniem słonecznym. Warto zwrócić również uwagę na kształt oprawek okularów, tak by pasował do rysów twarzy.

W styl skate wpisują się okulary New Bad Line. Okulary New Bad Line posiadają filtr ochronny UV 400, który chroni oczy przed promieniowaniem. Występują w wielu wariantach kolorystycznych. Zarówno oprawki jak i szkła charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Okulary New Bad Line ozdobione są dodatkowo napisami, po lewej „NEWBADLINE”, po prawej „BADASS CO.”. Okulary są szerokie na 14,5 cm, wysokie na 5 cm. W ofercie New Bad Line znajdują się okulary zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, którzy pragną nosić okulary o najmodniejszych kształtach. Wśród modeli dla mężczyzn dominują te prostokątne i kwadratowe, dla kobiet zaś okrągłe oraz pilotki.

W skate shop są dostępne również inne marki mające w swej ofercie okulary przeciwsłoneczne. Mowa między innymi o marce Vans czy amerykańskich okularach Knockaround. Okulary w stylu skate produkowane są również przez inne renomowane, na przykład Glassy, Nervous czy Santa Cruz. Bogaty asortyment w skate shop z pewnością pozwoli na odnalezienie produktu, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających trendseterów.

Podsumowanie

Asortyment skate shopu z pewnością należy uznać za bogaty, który podkreśli indywidualny styl ubierania się. Prócz odzieży dla mężczyzn i kobiet w jego ofercie są okulary przeciwsłoneczne wielu znanych i szanowanych na rynku firm. Okulary New Bad Line zdecydowanie należą do tego grona i cieszą się popularnością wśród skejtów.

Przeczytaj również

Jak zimą ogrzewać halę namiotową?

Od czego zależy skuteczność ogrzewania hali namiotowej zimą? Hala namiotowa i jej atrakcyjna cena wynajmu, zwłaszcza w zestawieniu z wysokimi kosztami dzierżawy i utrzymania tradycyjnych...

Przepływomierze – jakie są ich rodzaje? Gdzie można je stosować?

Przepływomierze to urządzenia przydatne w środowiskach, w których ma miejsce przesył cieczy, gazów lub materiałów sypkich, zarówno podczas ich magazynowania, jak i w zróżnicowanych...

Niezawodna i efektywna produkcja azotu do celów przemysłowych – jaki generator azotu wybrać?

Systemy produkujące azot są stosowane w wielu gałęziach przemysłu, rozpoczynając od przemysłu lotniczego czy inżynieryjnego po pakowanie żywności. W przypadku dużego zapotrzebowania na azot...

Japońskie wycinarki laserowe gwarancją precyzji i wydajności

Wycinarka laserowa jest urządzeniem powszechnie wykorzystywanym przy cięciu stali, aluminium, mosiądzu lub miedzi. Najbardziej istotną cechą każdej wycinarki powinna być precyzja oraz jakość cięcia,...

Miłość do wina – czyli jak zostać profesjonalnym sommelierem?

Kiedy pasja do wina przeradza się w profesjonalne zamiłowanie do zawodu, dobrze jest pomyśleć nad wartościowym kursem sommelierskim, który wyznaczy kierunki naszego dalszego rozwoju w...